Prekių katalogas

Darbinės kelnės su kabančiomis kišenėmis Hi-Vis FlexiWork SNICKERS WORKWEAR, klasė 2

 • Darbinės kelnės su kabančiomis kišenėmis Hi-Vis FlexiWork SNICKERS WORKWEAR, klasė 2

  20078  su PVM

   Kaina fizinėse parduotuvėse gali skirtis

  Kaina fizinėse parduotuvėse gali skirtis
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Pristatymas
  Prekė yra sandėlyje, pristatymas 3-5 d.d.
 • Darbinės kelnės su kabančiomis kišenėmis Hi-Vis FlexiWork SNICKERS WORKWEAR, klasė 2 

  Iš saugumą užtikrinančio gerai matomo audinio pasiūtos darbo komfortą ir lankstumą suteikiančios kelnės. Šios itin lengvos darbinės kelnės pasižymi aukštųjų technologijų ergonomišku dizainu, jose suderintas tamprus ir kvėpuojantis audinys su „Cordura®“ sutvirtinimais. Turi dideles dėklines kišenes visiems įrankiams susidėti, suteikia neprilygstamą judėjimo laisvę ir yra funkcionalios. EN20471, 2 klasė; EN 14404. 

  Aukštųjų technologijų pagal kūno formą pritaikytas dizainas ir ypač lengvas vėdinamas tamprus audinys, išlenktos klešnės, kad būtų ypač patogu ir lengva judėti. Pažangi kelių apsaugos sistema su tampriu audiniu virš kelių, judant išlaiko antkelius reikiamoje vietoje, labai patogu ir saugu. Tvirti Cordura® sutvirtinantys antsiuvai kelių srityse, klešnių galuose ir ant kišenių, taip pat ant dėklinių kišenių, todėl gaminys patvaresnis. Lengvai prieinamos dėklinės kišenės su užtrauktuku užsegamu skyreliu, klešnių kišenės su peilių tvirtinimo įtaisu, mobiliojo telefono skyrelis ir nuimamas tapatybės ženklelio laikiklis. Integruotas, bet nuimamas diržas su lengvai užsegama patvaria poliamido sagtimi, kad labai gerai prisitaikytų prie liemens ir būtų patogu.

  Medžiaga
  Pagrindinis audinys: Plyšimui atspari medžiaga, 100 % poliesteris, 200 g/m2. Kontrastinis audinys: Tamprus Cordura® audinys, 88 % Cordura®, 12 % elastanas, 275 g/m2. Sutvirtinantis audinys: Cordura®, 100 % poliamidas, 205 g/m². 

  Dydžių lentelė, spausti čia