Prekių katalogas

Pašiltintos kelnės+ AllroundWork Hi-Vis 37.5® SNICKERS WORKWEAR

 • Pašiltintos kelnės+ AllroundWork Hi-Vis 37.5® SNICKERS WORKWEAR

  17751  su PVM

   Kaina fizinėse parduotuvėse gali skirtis

  Kaina fizinėse parduotuvėse gali skirtis
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Pristatymas
  Prekė yra sandėlyje, pristatymas 3-5 d.d.
 •  Pašiltintos kelnės+  AllroundWork Hi-Vis 37.5® SNICKERS WORKWEAR

  Šiltos ir visuomet matomos. Šių gerai matomų žieminių kelnių pamušalui naudojama 37.5® šiltinamoji medžiaga, užtikrinanti tinkamą šildymą ir puikų vėdinimą; dėvint šias kelnes bus patogu dirbti dėl jų pažangaus sukirpimo ir apsauginių funkcijų. 

  Kiekviena klešnė apjuosta užlydytomis šviesą atspindinčiomis juostomis. Itina funkcionalios kišenės: Kišenė matavimo juostai, kišenė smulkiems daiktams, kišenė mobiliajam telefonui, didelės užpakalinės kišenės, plaktuko laikikliai iš abiejų pusių ir ID ženklelis ant klešnės kišenės. Puikią kelių apsaugą, sertifikuotą pagal EN14404 reikalavimus, užtikrina Cordura® sutvirtintos kelių įdėklų kišenės, skirtos KneeGuard™ padėties nustatymo sistemai. Ilgi užtrauktukai šonuose, dėl kurių lengva jas lengva užsimauti ir nusimauti. Reguliuojami klešnių galai, pritvirtinami prie batų dirželių, kad kelnės nesiraitotų aukštyn.

  Medžiaga
  Tvirtas gražiai atrodantis pagrindinis audinys iš 100 % poliesterio (230 g/m2), sustiprintas dėvėjimuisi atspariais įsiuvais iš Cordura® 100 % poliamido (205 g/m2), ir dygsniuotas pamušalas iš 100 % poliesterio 37.5® (60 g/m2), užtikrinantis šilumą ir vėdinimą.

  Standartai
  EN20471; 2 klasė; EN 14404 

  Dydžių lentelė, spausti čia