Prekių katalogas

Verino vilnos marškinėliai WOOLPOWER Lite

 • Verino vilnos marškinėliai WOOLPOWER Lite

  7178  su PVM

   Kaina fizinėse parduotuvėse gali skirtis

  Kaina fizinėse parduotuvėse gali skirtis
  Į krepšelį 
  Pristatymas
  Prekė yra sandėlyje, pristatymas 3-5 d.d.
 • Verino vilnos marškinėliai WOOLPOWER Lite 

  Ploni merino vilnos marškinėliai – švelnūs ir malonūs odai. Patogumą užtikrina unikalus dizainas su toliau perkeltomis šoninėmis siūlėmis ir reglano rankovėmis (nešiojant kuprinę netrina pečių). Ilga galinė dalis visada dengia nugarą.

  Woolpower Lite serijos drabužius galima nešioti visus metus. Kai šalta, jie šildo, o kai karšta – vėsina.

  Visus Švedijoje pagamintus Woolpower apatinius ir tarpinio sluoksnio drabužius lengva prižiūrėti, jie nepradės dirginti ir pačios jautriausios odos ir neįtikėtinai šildys net pačiomis ekstremaliausiomis sąlygomis. 

  Švedijoje pagaminti ploni merino vilnos marškinėliai tinka šiltesniu oru, kai reikia tik nedaug papildomos šilumos. Kadangi medžiaga tankesnė, ji yra vėsesnė ir plonesnė, neizoliuoja tiek daug šilumos, kaip Woolpower 200, 400 arba 600 drabužiai, tačiau turi daugiau vilnos nei vilnonis kilpinis audinys. Įvairiomis sąlygomis puikiai tinka derinti su kitais Woolpower drabužiais!

  Unikalus išmanus apvalus audimas, nes drabužiai su daug tarpinių siūlių yra nepatogūs. Šių marškinėlių siūlės yra truputį patrauktos į šoną nuo įprastos vietos. Pavyzdžiui, išilginės šoninės ir rankovių siūlės patrauktos atgal. Tai apsaugo nuo galimo trynimo, kuris judant gali atsirasti tarp rankų ir kūno. Marškinėliai yra pakankamai ilgi, o jų galinė dalis dar ilgesnė, tad nugara visada bus uždengta!

  Vilnoniai Woolpower drabužiai turi daug gerų savybių: jie labai gerai laiko šilumą, praleidžia orą, nedirgina odos, nereikia dažnai skalbti, neįgeria prakaito, galima skalbti iki 60 °C temperatūros vandeniu, patvarūs, laiko šilumą net sušlapus ir kt.

  Šiltas ir kvėpuojantis!

  Priklausomai nuo konkretaus audinio (Lite serija, kilpinis vilnonis audinys 200, 400 ir kt.), specialaus audimo merino vilnos audinys išsiskiria puikiomis izoliacinėmis savybėmis. Kuo vilnos sluoksnis storesnis, tuo daugiau oro jame telpa (vilnonis kilpinis audinys), todėl jis veiksmingiau išlaiko kūno šilumą.

  Nedirgina!

  Labai daug žmonių teigia, kad jie negali nešioti vilnonių drabužių prie pat odos. Tačiau vilna yra labai skirtinga. Dirginimo priežasčių paieškos veda toli – iki merinosų avių pašaro ir gyvenimo sąlygų.

  Avių, kurios visus metus ganosi lauke ir pačios susiranda gamtoje žalio ėdalo, vilnos pluoštas yra ilgas, plonas ir susisukęs. Tų merinosų avių, kurios dalį metų turi praleisti patalpose ir ėsti sausą arba paruoštą pašarą, vilnos pluoštas yra trumpesnis, storesnis ir standesnis, iš tokių siūlų pagaminti drabužiai dirgina odą, nes pluoštas nėra pakankamai minkštas, kad priglustų prie odos.

  Woolpower bendradarbiauja su derlingose Patagonijos ir Urugvajaus žemėse įsikūrusiais merinosų avių ūkiais ir perka iš jų merino vilną.

  Laimingos avys laimingiems žmonėms!

  Patogi priežiūra!

  Viena iš natūralių merino vilnos savybių yra antibakterinis poveikis. Tai nešiojantiems vilnonius drabužius labai patogu: į drabužius neįsigeria prakaito kvapas, todėl jų nereikia dažnai skalbti (užtenka tik išvėdinti lauke arba gerai vėdinamoje patalpoje). Kai susiruošite skalbti, drąsiai junkite 60 °C temperatūros programą ir naudokite Woolpower vilnos skalbiklį su lanolinu, jis padės išsaugoti puikias drabužių savybes. Taip savo Woolpower drabužius galėsite naudoti daug metų!

  Patvarumas!

  Woolpower merino vilnos drabužių viršutiniame sluoksnyje yra šiek tiek sintetikos. Tai reikalinga tam, kad drabužius galėtumėte dėvėti ilgai. Tačiau sluoksnis, kuris liečiasi su oda, yra visiškai natūralus ir malonus.

  NB: Tai natūrali merino vilna! Tai įrodo ilgainiui ant nešiojamų drabužių atsirandantys vilnos gumuliukai. Mes juos vadiname pasididžiavimo gumuliukais , nes praktiškas, lengvas ir šiek tiek pasišiaušęs drabužis yra Woolpower būdinga savybė.

  Medžiaga
  80 % merino vilnos; 20 % poliamido. 

  Dydžių lentelė, spausti čia