Prekių katalogas

Vandens ir vėjo nepraleidžiančios SoftShell kelnės SNICKERS WORKWEAR

 • Vandens ir vėjo nepraleidžiančios SoftShell kelnės SNICKERS WORKWEAR

  19982  su PVM

   Kaina fizinėse parduotuvėse gali skirtis

  Kaina fizinėse parduotuvėse gali skirtis
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Pristatymas
  Prekė yra sandėlyje, pristatymas 3-5 d.d.
 • Vandens ir vėjo nepraleidžiančios SoftShell kelnės SNICKERS WORKWEAR 

  Labai elastingos ir patogios

  Tikrai gerai prigludusios, neperpučiamos ir vandens nepraleidžiančios Premium SoftShell kelnės yra pasiūtos iš trijų skirtingų audinių. Pagrindinis audinys – vėjo ir vandens nepraleidžianti, 4 kryptimis tampri Schoeller® medžiaga, 4 kryptimis tamprūs įsiuvaii su dideliu elastano kiekiu (16 %) ir klešnės iš tvirtos, patvarios ir vandenį atstumiančios Cordura® medžiagos.

  Patogumą ir nevaržomą judesių laisvę užtikrina minėti itin elastingi audiniai, taip pat išlenktos klešnės, vidinės galinės kišenės ir funkcionalūs priedai.

  Vėjo ir vandens nepraleidžianti Schoeller®

  Schoeller® 4 kryptimis tamprus Softshell audinys yra patvarus, nepraleidžia vėjo ir vandens, taip pat yra labai elastingas (7 % elastano). Tai orui pralaidi aukščiausios kokybės medžiaga, užtikrinanti judėjimo laisvę ir apsaugą nuo stichijų.

  Klešnės iš vandeniui atsparios Cordura® medžiagos

  Vandens nepraleidžiančios ir tvirtos 3 sluoksnių Cordura® kelnės yra patvarios ir apsaugo nuo drėgmės.

  Vandeniui atsparūs, patrauklūs neoniniai užsagtai

  Visi kelnių užtrauktukai ir užsagtai yra neperšlampami, todėl daiktai kišenėse lieka sausi. Neoninė geltona spalva subtiliai papildo juodas kelnes, patraukia dėmesį ir suteikia sportiškumo.

  Funkcionalios detalės

  Be to, yra daugybė išmanių ir funkcionalių elementų. Ilgi klešnių užtrauktukai yra patogūs, palengvina užsimauti kelnes ir padeda sukišti klešnes į batus Be to, ilgi klešnių užtrauktukai atsisega ir iš apačios į viršų, ir iš viršaus į apačią (tai naudinga vėdinimui). Reguliavimo detalė klešnių apačioje.

  Kelnėse įmontuotas diržas su tvirta ir patvaria Duraflex® sagtimi, kuri saugiai užsisega, bet ją lengva atsegti. Diržą galima lengvai reguliuoti sagtimi.

  Paslėptose galinėse kišenėse yra vandeniui atsparūs užraktai, šlaunies kišenėje – darbo pažymėjimo laikiklis, vidinėje nugaros pusėje yra pakabinama kilpa, o ant diržo – speciali kilpa raktams.

  Darbui ir veiklai lauke

  Tai puikios aukščiausios kokybės kelnės tiems, kurie daug laiko praleidžia lauke. Tiems, kuriems reikia laisvai judėti, apsaugos ir komforto pučiant stipriam vėjui bei esant žemai temperatūrai ir nesmarkiai lyjant.

  Patogumas ir gera savijauta bus garantuota! 

  Dydžių lentelė, spausti čia