Prekių katalogas

Tamprios pirato kelnės su kabančiomis kišenėmis AllroundWork SNICKERS WORKWEAR

 • Tamprios pirato kelnės su kabančiomis kišenėmis AllroundWork SNICKERS WORKWEAR

  10768 su PVM

   Kaina fizinėse parduotuvėse gali skirtis

  Kaina fizinėse parduotuvėse gali skirtis
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Pristatymas
  Prekė yra sandėlyje, pristatymas 3-5 d.d.
 • Tamprios pirato kelnės su kabančiomis kišenėmis AllroundWork SNICKERS WORKWEAR 

  Siauro kirpimo pirato kelnės iš tampraus audinio patogios kasdieniam darbui. Išlenktos klešnės ir kruopščiai parinktos medžiagos užtikrina judėjimo laisvę, elastingi CORDURA® kelių sutvirtinimai ir klešnių galai labai patvarūs, o KneeGuard ™ Pro sistema saugo kelius. Reguliuojami klešnių galai užtikrina maksimalų patogumą ir prigludimą, o kabančiose kišenėse laikomi reikalingi daiktai bus visada po ranka. 

  Patogumas ir ilgaamžiškumas yra Snickers Workware AllroundWork serijos pagrindinės savybės. Šiose funkcionaliose pirato kelnėse suderinta labai didelė judėjimo laisvė ir puikus patvarumas. Puikus pasirinkimas pavasario ir vasaros sezonui arba darbui patalpose.

  Patogumą užtikrina tamprus audinys, o Cordura® sutvirtinimai suteikia daugiau patvarumo. Tamprus Cordura® audinys naudojamas ten, kur drabužis turi būti atsparus trynimui, tačiau taip pat turi šiek tiek pasiduoti tempimui: kelių srityje, klešnių galuose, prie kišenių ir kabančioms kišenėms. Be tampraus audinio, judėjimo laisvės suteikia ir tarpkojo įsiuvas bei papildomomis siūlėmis suformuotas laisvumas kelių srityje.

  Cordura® yra ypač tvirta ir trynimui atspari medžiaga, naudojama siekiant padidinti kišenių, kelių, rankovių ir kitų drabužio detalių patvarumą. Tai taip pat vandenį ir teršalus atstumianti, lengvai prižiūrima medžiaga, neprarandanti savo formos.

  KneeGuard™ sistema jums judant padeda išlaikyti kelių apsaugas optimalioje padėtyje.

  Lengvai pasiekiamos ir kabančios kišenės, funkcionalios klešnių kišenės, yra peilio laikiklis, telefono kišenė ir nuimamas ID ženklo laikiklis.

  Išbandykite ir suprasite, kodėl Snickers Workwear turi tiek daug lojalių vartotojų visame pasaulyje!

  Medžiagos
  Pagrindinio audinio spalvos 5804 ir 0404: 47% medvilnė, 53% poliesteris 237 g/m².
  Kontrastas: 91,5 % poliamido, 8,5 % elastano, 250 g/m².
  1 sustiprinimas: 100 % poliesteris Cordura®, 320 g/m².
  2 sustiprinimas: 100 % poliamidas Cordura®, 205 g/m².

  Priežiūra
  Skalbti mašina 40 °C temperatūros vandeniu, džiovinti natūraliai ore. Negalima lyginti ir balinti. Negalima džiovinti džiovintuve ir valyti cheminiu būdu.

  Jūs investavote į savo darbo drabužius, todėl reguliariai juos skalbkite ir prižiūrėkite, net jei jie greitai ir lengvai vėl išsitepa. Gerai prižiūrimi drabužiai ilgiau suteiks komfortą darbe. 

  Dydžių lentelė, spausti čia