Prekių katalogas

Striukė su pamušalu SNICKERS WORKWEAR AllroundWork 37.5®

 • Striukė su pamušalu SNICKERS WORKWEAR AllroundWork 37.5®

  11737  su PVM

   Kaina fizinėse parduotuvėse gali skirtis

  Kaina fizinėse parduotuvėse gali skirtis
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Pristatymas
  Prekė yra sandėlyje, pristatymas 3-5 d.d.
 • Striukė su pamušalu SNICKERS WORKWEAR AllroundWork 37.5® 

  Šiuolaikinio dizaino striukė pagaminta iš keturių skirtingų audinių, užtikrinančių funkcionalumą, patogumą ir patvarumą. Prie kūno formų pritaikytas kirpimas, o naujoviškos 37.5® technologijos pamušalas saugo šilumą, kai jums šalta, ir vėsina, kai užsiimate aktyvia veikla ir pasidaro karšta.

  Dėl hidrofobiško išorinio paviršiaus šią striukę galima dėvėti atskirai, kaip išorinį sluoksnį, arba kaip tarpinį sluoksnį po vandeniui atsparia striuke. 

  37.5® technologija palaiko optimalią kūno temperatūrą. Kai šalta, ji šildo, kai karšta – vėsina.

  37.5® yra nauja revoliucinė technologija, kuriai nėra lygių oro laidumo ir drėgmės šalinimo aspektais. 37.5® technologija pagrįstas audinys turi natūralių, iš kokosų žievelių ir vulkaninių mineralų pagamintų aktyviųjų dalelių, kurios pirmiausia sulaiko, o paskui išleidžia prakaituojant susidarančius drėgmės garus. Šios aktyviosios dalelės padidina audinio paviršių 800 % ir sukuria unikalią judėjimo jėgą, kuri pašalina drėgmę nuo kūno paviršiaus. Ilgi rankogaliai turi patogias pirštų kilpas, o aukšta apykaklė papildomai saugo nuo vėjo.

  Šoniniai striukės elementai suteikia lankstumo ir patogumo, o Cordura® sutvirtinimai ties alkūnėmis užtikrina patvarumą tose vietose, kurios daugiausia trinamos.

  Atšvaitai padeda jus geriau matyti, o kišenėse su užtrauktukais krūtinės dalyje ir abiejuose šonuose galima nešiotis viską, ko tik reikia.

  Medžiaga
  Pagrindinis audinys – 100% poliamido. Pamušalas – 100 % 37.5® poliesteris. Kontrastinis audinys: 90% poliesteris, 10% elastanas.

  Sustiprinimai: 88 % CORDURA® poliamido ir 12 % elastano. 

  Dydžių lentelė, spausti čia