Prekių katalogas

Puskombinezonis su kabančiomis kišenėmis SNICKERS WORKWEAR Hi-Vis

 • Puskombinezonis su kabančiomis kišenėmis SNICKERS WORKWEAR Hi-Vis

  16490  su PVM

   Kaina fizinėse parduotuvėse gali skirtis

  Kaina fizinėse parduotuvėse gali skirtis
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Pristatymas
  Prekė yra sandėlyje, pristatymas 3-5 d.d.
 • Puskombinezonis su kabančiomis kišenėmis SNICKERS WORKWEAR Hi-Vis 

  Puikus puskombinezonis, patobulintas sukirpimas, Twisted Leg™ dizainas, neprilygstama kelių apsauga ir Cordura® sutvirtinimai daro gaminį patvaresnį. Taip pat prisiūtos lengvai pasiekiamos dėklinės kišenės svarbiausiems daiktams. EN 20471, 2 klasė. 

  Pažangesnis sukirpimas ir Twisted Leg™ dizainas, kuriuo numatomas kitas jūsų judesys. Kišenės antkeliams pritaikytos pagal KneeGuard™ padėties keitimo sistemą ir labai gerai apsaugo kelius. Plačios juostos per pečius su kibtukais yra reguliuojamos, nugaroje – tamprus audinys, kad būtų patogu dirbti ir laisvai judėti. Nenudėvimos dėklinės kišenės ir lengvai pasiekiamos krūtinės kišenės, taip pat mobiliojo telefono skyrelis ir plastiku dengtas tapatybės kortelės laikiklis. Patogi kišenė matuokliui įsidėti ir funkcionalesnis palaidas priekinis kampas, galima laisviau judėti.

  Medžiaga
  Medvilnė iš vidaus, o neteplus poliesteris iš lauko, tad dirbti labai patogu. 40 % medvilnė, 60 % poliesteris, 290 g/m², anglies fluoridų danga 100 % Cordura® poliamido kelių sutvirtinimai.

  Standartai
  klasė 2 

  Dydžių lentelė, spausti čia