Prekių katalogas

Puskombinezonis su kabančiomis kišenėmis SNICKERS WORKWEAR DuraTwill

 • Puskombinezonis su kabančiomis kišenėmis SNICKERS WORKWEAR DuraTwill

  17557  su PVM

   Kaina fizinėse parduotuvėse gali skirtis

  Kaina fizinėse parduotuvėse gali skirtis
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Pristatymas
  Prekė yra sandėlyje, pristatymas 3-5 d.d.
 • Puskombinezonis su kabančiomis kišenėmis SNICKERS WORKWEAR DuraTwill 

  Labai patvarus puskombinezonis su dėklinėmis kišenėmis iš purvui atsparios DuraTwill medžiagos. Pažangesnio Twisted Leg™ dizainas ir sukirpimas, Cordura® sutvirtinantys antsiuvai suteikia daugiau patvarumo, su kibtukais įrankiams tvirtinti, pažangi kelių apsauga ir daug įvairių kišenių. 

  Pagaminta iš DuraTwill medžiagos su Cordura sutvirtinamaisiais antsiuvais. Kišenės antkeliams pritaikytos pagal KneeGuard™ padėties keitimo sistemą ir labai gerai apsaugo kelius. Stabilios dėklinės kišenės su skyreliais iš lauko, puikiai tinka mažiems įrankiams, pieštukams ir kt . Labai tamprus audinys iš nugaros ir plačios, reguliuojamos petnešos, galima labai laisvai ir patogiai judėti dirbant. Dvi didelės išorinės krūtinės kišenės su papildomais skyreliais (atsiveria iki 45 laipsnių, yra saugesnės ir neleidžia daiktams iškristi).

  Medžiaga

  DuraTwill. Patvarus audinys: minkšta medvilnė iš vidaus, iš lauko šiek tiek impregnuota, kad geriau apsaugotų. 52 % medvilnė, 48 % poliamidas, 240 g/m². Sutvirtinta 100 % Cordura® poliamido antsiuvais. 

  Dydžių lentelė, spausti čia