Prekių katalogas

Priemonė tekstilės atsparumui vandeniui atkurti OrganoTex Wash-In, 500 ml SNICKERS

 • Priemonė tekstilės atsparumui vandeniui atkurti OrganoTex Wash-In, 500 ml SNICKERS

  2327  su PVM

   Kaina fizinėse parduotuvėse gali skirtis

  Kaina fizinėse parduotuvėse gali skirtis
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Pristatymas
  Prekė yra sandėlyje, pristatymas 3-5 d.d.
 • Priemonė tekstilės atsparumui vandeniui atkurti OrganoTex Wash-In, 500 ml SNICKERS 

  Ilgai išliekantis atsparumas vandeniui
  Biologiškai skaidi
  Paprasta naudoti 

  Efektyvi priemonė, sukurta bendradarbiaujant su OrganoTex®, yra lengvai naudojama, biologiškai skaidi ir be PFC, skirta atkurti hidrofobines tekstilės savybes.

  Ilgai išliekantis atsparumas vandeniui

  Maksimaliai padidinkite drabužių atsparumą vandeniui, išsaugodami audinio laidumą orui, spalvą ir struktūrą. Tinka viršutinių drabužių, įskaitant membraninius audinius, tokius kaip Gore-Tex, atsparumui vandeniui atkurti.

  Biologiškai skaidi

  Veiksmingas tekstilės impregnavimas, įkvėptas gamtos. Sudėtyje nėra fluoro angliavandenilių (PFAS, PFOS, PFOA), ciklinių siloksanų ar izocianatų, remiantis OECD301A bandymu, priemonė yra lengvai biologiškai skaidoma. Pagrindą sudaro vanduo, organiniai silicio polimerai, natūralios riebalų rūgštys, nejoninės ir anijoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos ir cirkonio acetatas. 2018 m. Scandinavian Outdoor Sustainability Award laimėtojas.

  Paprasta naudoti

  Paprasta naudoti nustačius trumpą skalbimo mašinos ciklą, geriausi rezultatai pasiekiami apdorojant sintetines medžiagas, pavyzdžiui, poliesterį ir poliamidą. 500 ml buteliuko užtenka 5–7 drabužiams.

  Išskalbkite drabužį įprastai pagal priežiūros nurodymus ir gerai išskalaukite. Nenaudokite audinių minkštiklių.
  Stipriai suplakite buteliuką. Įpilkite 100 ml buteliuko turinio į ploviklio skyrių. Tokio kiekio užtenka vienam drabužiui. Kiekvienam kitam drabužiui įpilkite dar po 50 ml. Vienu metu apdorokite ne daugiau kaip tris drabužius.
  Nustatykite trumpą programą (švelnus plovimas) ir 30–40 laipsnių temperatūrą, gerai išskalaukite.
  Geriausią rezultatą pasieksite išdžiovinę drabužius džiovyklėje arba džiovinimo spintoje (60 laipsnių). Taip pat drabužius galima palikti džiūti 24 valandas.
  ĮSPĖJIMAS! Priemonės negalima naudoti ugniai atspariems apsauginiams drabužiams ar kitiems drabužiams, turintiems Individualių apsaugos priemonių reglamento (ES) 2016/425 III kategorijos sertifikatą.

  Sukelia stiprų akių dirginimą! Laikykite vaikams neprieinamoje vietoje. Naudoti apsauginius akinius. Patekus į akis, kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Jei nešiojate, išsiimkite kontaktinius lęšius, jei tai padaryti nesudėtinga. Skalaukite toliau. Jei akių dirginimas išlieka, kreiptis į gydytoją.

  Saugokite nuo užšalimo!