Prekių katalogas

Plonos merino vilnos kojinės WOOLPOWER Skilled

 • Plonos merino vilnos kojinės WOOLPOWER Skilled

  2231  su PVM

   Kaina fizinėse parduotuvėse gali skirtis

  Kaina fizinėse parduotuvėse gali skirtis
  Į krepšelį 
  Pristatymas
  Prekė yra sandėlyje, pristatymas 3-5 d.d.
 • Plonos merino vilnos kojinės WOOLPOWER Skilled 

  Puikių techninių savybių plonos ir patvarios merino vilnos kojinės prie kojos priglunda tarsi nulietos. Jos saugo kojų šilumą, sugeria drėgmę ir neįgyja nemalonaus kvapo.

  Tai užtikrina unikalios merino vilnos savybės ir skirtingas mezgimas įvairiose gaminio vietose. Tose vietose, kur koja turi vėdintis, yra tinklelis, o kur reikia tvirtesnės atramos – audinys tankesnis. 

  Plonos Woolpower kojinės maloniai priglunda prie kojų ir gerai laikosi.

  Daugiau patogumo suteikia vidinė piršto siūlė, sauganti nuo trynimo. Po kulnu įausti dydžiai ir Woolpower logotipas.

  Woolpower gaminius rekomenduojame nešioti tiesiai prie odos, taip geriausiai išnaudosite kokybiškos ir minkštos merino vilnos savybes. Jei norite padidinti izoliacijos sluoksnių kiekį, apsimaukite kelias kojinių poras.

  Woolpower kojines gamina Švedijoje, Estešunde, nuo 1970 metų. Jie žino, kad šaltuoju metų laiku svarbiausia išsaugoti sausas iš šiltas kojas.

  Vilna yra labai funkcionali medžiaga. Panašių savybių sintetinio audinio žmonėms kol kas nepavyko sukurti. Vilna gali įgerti drėgmės iki 30 % nuo savo svorio, bet prie kūno jos drėgmės nejuntama. Tačiau kai kojos iš tiesų sudrėksta, vilna jas šildo.

  Vilna turi ir praktiškų savaiminio valymosi savybių. Kai kojos kvėpuoja, neatsiranda nemalonaus kojinių kvapo, todėl kojinių nereikia taip dažnai plauti.

  Medžiaga
  60 % merino vilnos, 35 % poliamido, 5 % elastano.