Prekių katalogas

Orui laidūs EVA vidpadžiai SOLID GEAR

 • Orui laidūs EVA vidpadžiai SOLID GEAR

  1552  su PVM

   Kaina fizinėse parduotuvėse gali skirtis

  Kaina fizinėse parduotuvėse gali skirtis
  Į krepšelį 
  Pristatymas
  Prekė yra sandėlyje, pristatymas 3-5 d.d.
 • Orui laidūs EVA vidpadžiai SOLID GEAR 

  Minkšta ir orui laidi EVA medžiaga
  Poron® minkštinamosios pagalvėlės
  Antibakterinis sidabro siūlas 

  Minkšta ir orui laidi EVA medžiaga

  EVA yra minkšta, lanksti ir paramos suteikianti gumą primenanti medžiaga, iš kurios pagaminti vidpadžiai naudojami tiek sportinėje, tiek turistinėje, tiek darbo avalynėje.

  EVA vidpadžiai yra ypatingai lengvi ir patvarūs bei sugeria jėgą, atsirandančią žingsniuojant. Būtent dėl šios priežasties jie naudojami batuose, iš kurių tikimės daugiau nei įprasti, gatvėmis skirti vaikščioti batai.

  Solid Gear vidpadžiai yra ploni, lengvi, lankstūs ir turi mažas skylutes geresnei oro cirkuliacijai.

  Poron® minkštinamosios pagalvėlės

  Po vidpadžiais kulno ir kojų pirštų srityje matyti raudonos Poron® pagalvėlės. Jos suteikia ypatingo minkštumo ir dar labiau padeda sugerti žingsniuojant susidarančius smūgius.

  Antibakterinis sidabro siūlas

  Vidpadžiai persiūti antibakteriniu sidabro siūlu, kuris ilgiau išlaiko vidpadžius ir batus švarius iš vidaus.

  Keiskite vidpadžius reguliariai

  Su naujais batais įsigykite ir papildomą porą vidpadžių.

  Vidpadžius reikia keisti kas 3-4 mėnesius, jei batus naudojate kasdien ir per darbo dieną susikaupia daug ar labai daug žingsnių. Tokiu būdu Jūsų pėdos visada turės atramą, amortizaciją, bus užtikrintas jų gaivumas.

  Dažnas nepatogių, netinkamo dydžio ar be paramos batų dėvėjimas sudėtingomis sąlygomis (sportas, ilgi žygiai, kasdienis darbas) sukelia įvairius negalavimus, pirmiausia pėdų srityje, vėliau keliuose, klubuose, blauzdose ir net galvos skausmus, kuriuos galiausiai, yra sudėtinga susieti su blogu batų pasirinkimu. Be to, po padu yra šimtai nervų galūnėlių. Todėl investuoti į tinkamą, patogią ir paramą teikiančią darbo avalynę yra be galo svarbu.

  Net jei Jūsų darbo aplinkoje saugos elementai nėra būtini, nedėvėkite darbe įprastų sportbačių, gatvėje skirtų avėti batų, paplūdimio šlepečių ir pan. Pirkite tinkamus, gerai prilaikančius kojas darbo batus.


  Brändist: Solid Gear