Prekių katalogas

Neperšlampančios darbinės kelnės AllroundWork SNICKERS WORKWEAR

 • Neperšlampančios darbinės kelnės AllroundWork SNICKERS WORKWEAR

  12513  su PVM

   Kaina fizinėse parduotuvėse gali skirtis

  Kaina fizinėse parduotuvėse gali skirtis
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Pristatymas
  Prekė yra sandėlyje, pristatymas 3-5 d.d.
 • Neperšlampančios darbinės kelnės AllroundWork SNICKERS WORKWEAR 

  Mūvėdami šias vandeniui atsparias dvisluoksnes Shell tipo kelnes, kurias galima mūvėti tiek vienas, tiek su apatinėmis darbo kelnėmis, dirbdami jausitės sausai ir patogiai bet kokiu oru. Klijuotos siūlės, sulenktos klešnės ir ergonomiškas kirpimas užtikrina maksimalią judėjimo laisvę. Klešnių apačios sutvirtintos Cordura® medžiaga. Sukurtos taip, kad jaustumėtės sausai ištisus metus. Atitinka EN343 standarto reikalavimus. 

  Vandeniui atsparios dvisluoksnės Shell tipo kelnės su klijuotomis siūlėmis. Sulenktos klešnės ir ergonomiškas kirpimas. Klešnių apačia sutvirtinta trijų sluoksnių Cordura® medžiaga. Ilgi šoniniai užtrauktukai leidžia lengvai apsimauti ir nusimauti kelnes avint batus. Matomumą ir saugumą gerinantys šviesą atspindintys elementai.

  Medžiaga
  Vandeniui atsparus ir kvėpuojantis dvisluoksnis audinys iš 100 % poliamido, 145 g/m² 100 % poliamido trisluoksniai Cordura® sutvirtinimai, 315g/m². 100 % poliesterio pamušalas 67 g/m². Atsparumas vandeniui: 5000 mm, laidumas orui: 5000 gm/m2/24 val. 

  Dydžių lentelė, spausti čia