Prekių katalogas

Moteriškas 37,5® flisinis džemperis AllRoundWork SNICKERS WORKWEAR, mėlyna

 • Moteriškas 37,5® flisinis džemperis AllRoundWork SNICKERS WORKWEAR, mėlyna

  11931  su PVM

   Kaina fizinėse parduotuvėse gali skirtis

  Kaina fizinėse parduotuvėse gali skirtis
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Pristatymas
  Prekė yra sandėlyje, pristatymas 3-5 d.d.
 • Moteriškas 37,5® flisinis džemperis AllRoundWork SNICKERS WORKWEAR, mėlyna 

  Lengvas ir patogus flisinis drabužis su 37.5® technologija užtikrina malonią vėsą visą dieną. Naujoviška technologija sulaiko ir pašalina drėgmę nuo kūno paviršiaus.

  Atšvaitų detalės suteikia daugiau saugumo, krūtinės kišenėje su užtrauktuku ir dviejose didelėse kišenėse galima patogiai nešiotis reikalingus daiktus, o švelnus pašiauštas vidinis paviršius maloniai liečiasi prie kūno.

  Nešiokite vėsesnėmis vasaros dienomis arba šiltesnėmis pavasario ar rudens dienomis. Žiemą tinka tarpiniam sluoksniui rengiantis trimis sluoksniais.

  Džemperis priglunda prie kūno tarsi nulietas, suformuoja aplink kūną lengvą, tačiau veiksmingą izoliacinį sluoksnį, kuris reguliuoja mikroklimatą aktyvesnės veiklos metu. Gerai išsaugo kūno šilumą vėsesniu oru.

  37.5® yra nauja revoliucinė technologija, kuriai nėra lygių oro laidumo ir drėgmės šalinimo aspektais. 37.5® technologija pagrįstas audinys turi natūralių, iš kokosų žievelių ir vulkaninių mineralų pagamintų aktyviųjų dalelių, kurios pirmiausia sulaiko, o paskui išleidžia prakaituojant susidarančius drėgmės garus. Šios aktyviosios dalelės padidina audinio paviršių 800 % ir sukuria unikalią judėjimo jėgą, kuri pašalina drėgmę nuo kūno paviršiaus.

  Pašiaušta vidinė drabužio pusė užtikrina šilumą ir patogumą.

  Medžiaga
  100 % 37,5® technologijos poliesteris, 240 g/m².

  Dydžių lentelė, spausti čia