Prekių katalogas

Merino vilnos megztinis su užtrauktuku WOOLPOWER 400, raudonas

 • Merino vilnos megztinis su užtrauktuku WOOLPOWER 400, raudonas

  15617  su PVM

   Kaina fizinėse parduotuvėse gali skirtis

  Kaina fizinėse parduotuvėse gali skirtis
  Į krepšelį 
  Pristatymas
  Prekė yra sandėlyje, pristatymas 3-5 d.d.
 • Merino vilnos megztinis su užtrauktuku WOOLPOWER 400, juodas 

  Labai šiltas ir minkštas merino vilnos džemperis pagamintas iš unikalaus vilnonio kilpinio audinio, kurį Woolpower sukūrė bendradarbiaujant su Švedijos armija. Vilnonis kilpinis audinys izoliuoja kūno šilumą ir padeda ją išsaugoti.

  Džemperis turi aukštą dvigubą apykaklę, ilgesnę nugaros dalį, piršto kilpas rankovių galuose ir ilgą užtrauktuką mikroklimatui reguliuoti. Dar daugiau patogumo suteikia apvaliai austa liemens dalis (netrina jokios išilginės siūlės).

  Patvarus, lengvai prižiūrimas (nereikia dažnai skalbti) antibakterinės merino vilnos džemperis puikiai tinka tarpiniam sluoksniui labai šaltomis žiemos dienomis arba vilkėti vėsesniais vasaros vakarais!

  Visus Švedijoje pagamintus Woolpower apatinius ir tarpinio sluoksnio drabužius lengva prižiūrėti, jie nepradės dirginti ir pačios jautriausios odos ir neįtikėtinai šildys net pačiomis ekstremaliausiomis sąlygomis. 

  Švedijoje pagamintas labai šiltas džemperis su užtrauktuku skirtas išoriniam sluoksniui šiltesniu oru arba tarpiniam sluoksniui itin šaltomis žiemos dienomis. Įvairiomis sąlygomis puikiai tinka derinti su kitais Woolpower drabužiais!

  Vilnonis kilpinis audinys (Ullfrotte Original) – tai šiltas, patvarus ir lengvai prižiūrimas merino vilnos audinys, sukurtas 1970 metais bendradarbiaujant su Švedijos armija, jis skirtas šiltiems kareivių, įsikūrusių stovyklose Šiaurės Švedijoje, drabužiams. Beveik lygus, patvarus, iš vidaus kilpinis audinys sukaupia daug kūno šilumos.

  Aukšta dvigubo audinio apykaklė šildo kaklą (apykaklės galinėje dalyje yra įaustas Woolpower logotipas), ilgesnė galinė dalis visada dengia nugarą, piršto kilpos padeda išlaikyti rankoves vietoje, o ilgas užtrauktukas – reguliuoti mikroklimatą: jei pasidaro karšta, galima išleisti šilumos perteklių, o atvėsus užtrauktuką vėl užtraukti.

  Išmanus patogus apvalus audimas, nes drabužiai su daug tarpinių siūlių yra nepatogūs. Šis džemperis turi apvaliai austą liemens dalį, todėl jame nėra išilginių siūlių.

  Vilnoniai Woolpower drabužiai turi daug gerų savybių: jie labai gerai laiko šilumą, praleidžia orą, nedirgina odos, nereikia dažnai skalbti, neįgeria prakaito, galima skalbti iki 60 °C temperatūros vandeniu, patvarūs, laiko šilumą net sušlapus ir kt.

  Šiltas ir kvėpuojantis!

  Priklausomai nuo konkretaus audinio (Lite serija, kilpinis vilnonis audinys 200, 400 ir kt.), specialaus audimo merino vilnos audinys išsiskiria puikiomis izoliacinėmis savybėmis. Kuo vilnos sluoksnis storesnis, tuo daugiau oro jame telpa (vilnonis kilpinis audinys), todėl jis veiksmingiau išlaiko kūno šilumą.

  Nedirgina!

  Labai daug žmonių teigia, kad jie negali nešioti vilnonių drabužių prie pat odos. Tačiau vilna yra labai skirtinga. Dirginimo priežasčių paieškos veda toli – iki merinosų avių pašaro ir gyvenimo sąlygų.

  Avių, kurios visus metus ganosi lauke ir pačios susiranda gamtoje žalio ėdalo, vilnos pluoštas yra ilgas, plonas ir susisukęs. Tų merinosų avių, kurios dalį metų turi praleisti patalpose ir ėsti sausą arba paruoštą pašarą, vilnos pluoštas yra trumpesnis, storesnis ir standesnis, iš tokių siūlų pagaminti drabužiai dirgina odą, nes pluoštas nėra pakankamai minkštas, kad priglustų prie odos.

  Woolpower bendradarbiauja su derlingose Patagonijos ir Urugvajaus žemėse įsikūrusiais merinosų avių ūkiais ir perka iš jų merino vilną.

  Laimingos avys laimingiems žmonėms!

  Patogi priežiūra!

  Viena iš natūralių merino vilnos savybių yra antibakterinis poveikis. Tai nešiojantiems vilnonius drabužius labai patogu: į drabužius neįsigeria prakaito kvapas, todėl jų nereikia dažnai skalbti (užtenka tik išvėdinti lauke arba gerai vėdinamoje patalpoje). Kai susiruošite skalbti, drąsiai junkite 60 °C temperatūros programą ir naudokite Woolpower vilnos skalbiklį su lanolinu, jis padės išsaugoti puikias drabužių savybes. Taip savo Woolpower drabužius galėsite naudoti daug metų!

  Patvarumas!

  Woolpower merino vilnos drabužių viršutiniame sluoksnyje yra šiek tiek sintetikos. Tai reikalinga tam, kad drabužius galėtumėte dėvėti ilgai. Tačiau sluoksnis, kuris liečiasi su oda, yra visiškai natūralus ir malonus.

  NB: Tai natūrali merino vilna! Tai įrodo ilgainiui ant nešiojamų drabužių atsirandantys vilnos gumuliukai. Mes juos vadiname pasididžiavimo gumuliukais , nes praktiškas, lengvas ir šiek tiek pasišiaušęs drabužis yra Woolpower būdinga savybė.

  Medžiaga
  70% merino vilnos; 28% poliamido; 2 % elastano. 

  Dydžių lentelė, spausti čia