Prekių katalogas

Kaklo mova Lite Merino WOOLPOWER, šviesiai mėlyna

 • Kaklo mova Lite Merino WOOLPOWER, šviesiai mėlyna

  3007  su PVM

   Kaina fizinėse parduotuvėse gali skirtis

  Kaina fizinėse parduotuvėse gali skirtis
  Į krepšelį 
  Pristatymas
  Prekė yra sandėlyje, pristatymas 3-5 d.d.
 • Kaklo mova Lite Merino WOOLPOWER 

  Apvalų šaliką iš merino vilnos galima nešioti kaip kepurę, kaip šaliką arba kaip galvos raištį, pagal savo nuotaiką ir poreikį! Šis daugiafunkcis rudens ir žiemos garderobo priedas gali būti puikiai naudojamas kasdien, kai tik reikia.

  Apvalus šalikas šildo galvą ir kaklą, tačiau oda kvėpuoja! Tie, kas įpranta nešioti tokį šaliką, daugiau be jo negali!

  Woolpower Lite serijos gaminius galima nešioti visus metus. Kai šalta, jie šildo, o kai karšta – vėsina.

  Švedijoje pagamintus Woolpower gaminius lengva prižiūrėti, jie nepradės dirginti ir pačios jautriausios odos ir neįtikėtinai šildys net pačiomis ekstremaliausiomis sąlygomis. 

  Švedijoje pagaminti plonos merino vilnos apvalūs šalikai tinka šiltesniu oru, kai reikia tik nedaug papildomos šilumos. Kadangi medžiaga tankesnė, ji yra vėsesnė ir plonesnė, neizoliuoja tiek daug šilumos, kaip Woolpower 200, 400 arba 600 drabužiai, tačiau turi daugiau vilnos nei vilnonis kilpinis audinys.

  Unikalus išmanus apvalus audimas, nes drabužiai su daug tarpinių siūlių yra nepatogūs.

  Vilnoniai Woolpower drabužiai turi daug gerų savybių: jie labai gerai laiko šilumą, praleidžia orą, nedirgina odos, nereikia dažnai skalbti, neįgeria prakaito, galima skalbti iki 60 °C temperatūros vandeniu, patvarūs, laiko šilumą net sušlapus ir kt.

  Šiltas ir kvėpuojantis!
  Priklausomai nuo konkretaus audinio (Lite serija, kilpinis vilnonis audinys 200, 400 ir kt.), specialaus audimo merino vilnos audinys išsiskiria puikiomis izoliacinėmis savybėmis. Kuo vilnos sluoksnis storesnis, tuo daugiau oro jame telpa (vilnonis kilpinis audinys), todėl jis veiksmingiau išlaiko kūno šilumą.

  Nedirgina!
  Labai daug žmonių teigia, kad jie negali nešioti vilnonių drabužių prie pat odos. Tačiau vilna yra labai skirtinga. Dirginimo priežasčių paieškos veda toli – iki merinosų avių pašaro ir gyvenimo sąlygų.

  Avių, kurios visus metus ganosi lauke ir pačios susiranda gamtoje žalio ėdalo, vilnos pluoštas yra ilgas, plonas ir susisukęs. Tų merinosų avių, kurios dalį metų turi praleisti patalpose ir ėsti sausą arba paruoštą pašarą, vilnos pluoštas yra trumpesnis, storesnis ir standesnis, iš tokių siūlų pagaminti drabužiai dirgina odą, nes pluoštas nėra pakankamai minkštas, kad priglustų prie odos.

  Woolpower bendradarbiauja su derlingose Patagonijos ir Urugvajaus žemėse įsikūrusiais merinosų avių ūkiais ir perka iš jų merino vilną.

  Laimingos avys laimingiems žmonėms!

  Patogi priežiūra!
  Viena iš natūralių merino vilnos savybių yra antibakterinis poveikis. Tai nešiojantiems vilnonius drabužius labai patogu: į drabužius neįsigeria prakaito kvapas, todėl jų nereikia dažnai skalbti (užtenka tik išvėdinti lauke arba gerai vėdinamoje patalpoje). Kai susiruošite skalbti, drąsiai junkite 60 °C temperatūros programą ir naudokite Woolpower vilnos skalbiklį su lanolinu, jis padės išsaugoti puikias drabužių savybes. Taip savo Woolpower drabužius galėsite naudoti daug metų!

  Patvarumas!
  Woolpower merino vilnos drabužių viršutiniame sluoksnyje yra šiek tiek sintetikos. Tai reikalinga tam, kad drabužius galėtumėte dėvėti ilgai. Tačiau sluoksnis, kuris liečiasi su oda, yra visiškai natūralus ir malonus.

  NB: Tai natūrali merino vilna! Tai įrodo ilgainiui ant nešiojamų drabužių atsirandantys vilnos gumuliukai. Mes juos vadiname pasididžiavimo gumuliukais , nes praktiškas, lengvas ir šiek tiek pasišiaušęs drabužis yra Woolpower būdinga savybė.

  Medžiaga
  80 % merino vilnos; 20 % poliamido