Prekių katalogas

Ilgos apatinės vyriškos kelnės iš merino vilnos WOOLPOWER 200, žalia

 • Ilgos apatinės vyriškos kelnės iš merino vilnos WOOLPOWER 200, žalia

  8052  su PVM

   Kaina fizinėse parduotuvėse gali skirtis

  Kaina fizinėse parduotuvėse gali skirtis
  Į krepšelį 
  Pristatymas
  Prekė yra sandėlyje, pristatymas 3-5 d.d.
 • Ilgos apatinės vyriškos kelnės iš merino vilnos WOOLPOWER 200 

  Šiltos ir minkštos merino vilnos kelnės pagamintos iš unikalaus vilnonio kilpinio audinio, kurį Woolpower sukūrė bendradarbiaujant su Švedijos armija. Vilnonis kilpinis audinys izoliuoja kūno šilumą ir padeda ją išsaugoti.

  Apvaliai megztos (be trinančių išilginių siūlių) kelnės neturi šoninių siūlių. Įsiuvas užpakalinėje dalyje ir praktiška detalė priekinėje dalyje užtikrina optimalų patogumą.

  Patvarios, lengvai prižiūrimos (nereikia dažnai skalbti) antibakterinės merino vilnos kelnės puikiai tinka apatiniam sluoksniui šaltomis žiemos dienomis arba tarpiniam sluoksniui labai šaltu oru, kai apatiniam sluoksniui puikiai tinka Lite kelnės!

  Visus Švedijoje pagamintus Woolpower apatinius ir tarpinio sluoksnio drabužius lengva prižiūrėti, jie nepradės dirginti ir pačios jautriausios odos ir neįtikėtinai šildys net pačiomis ekstremaliausiomis sąlygomis. 

  Švedijoje gaminamas šiltas kelnes šaltomis dienomis galima vilkėti kaip apatines kelnes, o labai šaltu oru – kaip tarpinį sluoksnį ant Lite kelnių. Įvairiomis sąlygomis puikiai tinka derinti su kitais Woolpower drabužiais! Jas reikia matuotis ir išbandyti.

  Vilnonis kilpinis audinys (Ullfrotte Original) – tai šiltas, patvarus ir lengvai prižiūrimas merino vilnos audinys, sukurtas 1970 metais bendradarbiaujant su Švedijos armija, jis skirtas šiltiems kareivių, įsikūrusių stovyklose Šiaurės Švedijoje, drabužiams. Beveik lygus, patvarus, iš vidaus kilpinis audinys sukaupia daug kūno šilumos.

  Su šiomis ilgomis apatinėmis kelnėmis jūsų kojos bus šiltos ir sausos. Išmanus patogus apvalus audimas, nes drabužiai su daug tarpinių siūlių yra nepatogūs. Kelnių klešnės yra austos apvaliai. Kad kelnės geriau priglustų, klubų siūlė nuvesta plačiai į abi puses, taip suformuojant įsiuvą, kuris suteikia daugiau judėjimo laisvės, dar daugiau patogumo suteikia praktiška detalė priekyje. Klešnių galuose yra minkštos ir elastingos atnaros, laikančios klešnes reikiamoje vietoje.

  Vilnoniai Woolpower drabužiai turi daug gerų savybių: jie labai gerai laiko šilumą, praleidžia orą, nedirgina odos, nereikia dažnai skalbti, neįgeria prakaito, galima skalbti iki 60 °C temperatūros vandeniu, patvarūs, laiko šilumą net sušlapus ir kt.

  Šiltas ir kvėpuojantis!
  Priklausomai nuo konkretaus audinio (Lite serija, kilpinis vilnonis audinys 200, 400 ir kt.), specialaus audimo merino vilnos audinys išsiskiria puikiomis izoliacinėmis savybėmis. Kuo vilnos sluoksnis storesnis, tuo daugiau oro jame telpa (vilnonis kilpinis audinys), todėl jis veiksmingiau išlaiko kūno šilumą.

  Nedirgina!
  Labai daug žmonių teigia, kad jie negali nešioti vilnonių drabužių prie pat odos. Tačiau vilna yra labai skirtinga. Dirginimo priežasčių paieškos veda toli – iki merinosų avių pašaro ir gyvenimo sąlygų.

  Avių, kurios visus metus ganosi lauke ir pačios susiranda gamtoje žalio ėdalo, vilnos pluoštas yra ilgas, plonas ir susisukęs. Tų merinosų avių, kurios dalį metų turi praleisti patalpose ir ėsti sausą arba paruoštą pašarą, vilnos pluoštas yra trumpesnis, storesnis ir standesnis, iš tokių siūlų pagaminti drabužiai dirgina odą, nes pluoštas nėra pakankamai minkštas, kad priglustų prie odos.

  Woolpower bendradarbiauja su derlingose Patagonijos ir Urugvajaus žemėse įsikūrusiais merinosų avių ūkiais ir perka iš jų merino vilną.

  Laimingos avys laimingiems žmonėms!

  Patogi priežiūra!
  Viena iš natūralių merino vilnos savybių yra antibakterinis poveikis. Tai nešiojantiems vilnonius drabužius labai patogu: į drabužius neįsigeria prakaito kvapas, todėl jų nereikia dažnai skalbti (užtenka tik išvėdinti lauke arba gerai vėdinamoje patalpoje). Kai susiruošite skalbti, drąsiai junkite 60 °C temperatūros programą ir naudokite Woolpower vilnos skalbiklį su lanolinu, jis padės išsaugoti puikias drabužių savybes. Taip savo Woolpower drabužius galėsite naudoti daug metų!

  Patvarumas!
  Woolpower merino vilnos drabužių viršutiniame sluoksnyje yra šiek tiek sintetikos. Tai reikalinga tam, kad drabužius galėtumėte dėvėti ilgai. Tačiau sluoksnis, kuris liečiasi su oda, yra visiškai natūralus ir malonus.

  NB: Tai natūrali merino vilna! Tai įrodo ilgainiui ant nešiojamų drabužių atsirandantys vilnos gumuliukai. Mes juos vadiname pasididžiavimo gumuliukais , nes praktiškas, lengvas ir šiek tiek pasišiaušęs drabužis yra Woolpower būdinga savybė.

  Medžiaga
  Vilnonis frotinis audinys Ullfrotté Original: 60 % merino vilnos, 25 % poliesterio, 13 % poliamido, 2 % elastano. 200 g/m² 

  Dydžių lentelė, spausti čia