Prekių katalogas

Fliso džemperis AllroundWork Hi-Vis SNICKERS WORKWEAR, klasė 2, geltonas

 • Fliso džemperis AllroundWork Hi-Vis SNICKERS WORKWEAR, klasė 2, geltonas

  8924  su PVM

   Kaina fizinėse parduotuvėse gali skirtis

  Kaina fizinėse parduotuvėse gali skirtis
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Pristatymas
  Prekė yra sandėlyje, pristatymas 3-5 d.d.
 • Fliso džemperis AllroundWork Hi-Vis SNICKERS WORKWEAR, klasė 2 

  Su šiuo patogiu ir šiltu džemperiu Hi-Vis būsite ir gerai matomas, ir gerai apsaugotas. Karštuoju būdu įspausti atšvaitai aplink rankas ir kūną bei ant pečių suteikia daugiau saugumo. Krūtinės kišenėje su užtrauktuku yra nuimamas tapatybės kortelės laikiklis. Aukšta apykaklė išlaiko šilumą vėjuotu oru. Vilkėkite jį kaip viršutinį drabužį pavasarį ir vasarą arba kaip tarpinį drabužį, jei rengiatės trimis sluoksniais. 

  Patogus ir praktiškas Hi-Vis džemperis yra nepakeičiamas drabužis, kai svarbu būti kuo geriau matomam. Taigi jis tinka ir darbe, ir laisvalaikiu, galima vilkėti ir kaip viršutinį, ir kaip tarpinį drabužį.

  Pas mus oro sąlygos gali pasikeisti per kelias valandas ar net minutes, kelis kartus per dieną ir bet kuriuo metų laiku. Gruodį gali būti 10 °C šilumos, o gegužę gali užklupti sniego audra. Vienintelis tikras dalykas – ORU niekada negalima pasitikėti!

  Tačiau savo garderobu ir įžvalgumu galite pasikliauti. Jus išgelbės keli drabužių sluoksniai ir įvairiems tikslams skirti drabužiai, tad prireikus galite greitai reaguoti ir be jokių rūpesčių dirbti toliau.

  Ilgas šio džemperio užtrauktukas ir aukšta apykaklė leidžia lengvai pritaikyti drabužį pagal poreikius. Jei pasidaro karšta, galite atitraukti užtrauktuką ir išleisti šilumos perteklių, o šaltu metu užtrauktuką vėl užtraukti.

  Tose vietose, kurios paprastai greičiau susitepa, panaudotas tamsus audinys, kita spalva yra neoninė.

  Medžiaga
  100% poliesterinis flisas, 235 g/m². 

  Dydžių lentelė, spausti čia