Prekių katalogas

Džemperis su užtrauktuku AllroundWork flisinis SNICKERS WORKWEAR

 • Džemperis su užtrauktuku AllroundWork flisinis SNICKERS WORKWEAR

  7857  su PVM

   Kaina fizinėse parduotuvėse gali skirtis

  Kaina fizinėse parduotuvėse gali skirtis
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Pristatymas
  Prekė yra sandėlyje, pristatymas 3-5 d.d.
 • Džemperis su užtrauktuku AllroundWork flisinis SNICKERS WORKWEAR 

  Lygus paviršius
  100 % perdirbta medžiaga
  Gobtuvas ir užtrauktukas per visą ilgį
  Išmanios detalės
  Atšvaitai 

  Universalus flisinis džemperis su užtrauktuku per visą ilgį ir gobtuvu, tinkantis kasdieniams statybos darbams. Šaltu oru galima vilkėti po šiltesniu drabužiu, o šiltu oru – kaip viršutinį drabužį.

  Lygus paviršius

  Lygus paviršius yra patogus darbo aplinkoje, nes, pavyzdžiui, prie jo nelimpa pjuvenos. Pašiurkštintas vidinis džemperio paviršius maloniai švelniai priglunda prie odos ir palaiko šilumą.

  100 % perdirbta medžiaga

  Pagrindinis audinys pagamintas iš 100 % perdirbto poliesterio pluošto, kurio 48 % sudaro Repreve® poliesteris. REPREVE® pluoštas gaminamas iš perdirbtų medžiagų, kurios padeda sumažinti mūsų klimato pėdsaką nemažinant audinio stiprumo ar efektyvumo.

  Gobtuvas ir užtrauktukas per visą ilgį

  Iki viršaus užtrauktas užtrauktukas tvirtai laiko gobtuvą ant galvos ir šildo kaklą. Kokybiškas užtrauktukas per visą ilgį ir gobtuvas su flisiniu pamušalu padeda patogiai reguliuoti vidaus mikroklimatą. Intensyviau dirbant ir sušilus, patogu atsegti užtrauktuką ir išleisti šilumos perteklių. Po užtrauktuku yra minkšta dengiamoji juostelė, apsauganti smakrą ir kaklą nuo įbrėžimo.

  Išmanios detalės

  Šoninėje siūlėje paslėptos ir beveik nepastebimos dvi šoninės kišenės su užtrauktuku. Patogi krūtinės kišenė su paslėptu užtrauktuku ir dvi erdvios kišenės striukės viduje. Nykščio kilpos patikimai laiko rankoves ir neleidžia šalčiui pasiekti kūno.

  Atšvaitai

  Praktiškos šviesą atspindinčios detalės ant krūtinės kišenės ir ant gobtuvo tamsoje gerai matomos, o dienos metu beveik nepastebimos.

  Priežiūra
  Skalbti mašina 40 °C temperatūros vandeniu ir džiovinti 60 °C temperatūros džiovyklėje. Nelyginti, nebalinti ir nevalyti cheminiu būdu.

  Medžiaga
  Pagrindinis audinys – 48% REPREVE® perdirbtas poliesteris, 52% perdirbtas poliesteris, 256 g/m². Kišenių pamušalas: 100% poliesteris, 69 g/m². 

  Dydžių lentelė, spausti čia