Prekių katalogas

Darbo kelnės SNICKERS WORKWEAR Service

 • Darbo kelnės SNICKERS WORKWEAR Service

  6984  su PVM

   Kaina fizinėse parduotuvėse gali skirtis

  Kaina fizinėse parduotuvėse gali skirtis
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Pristatymas
  Prekė yra sandėlyje, pristatymas 3-5 d.d.
 • Darbo kelnės SNICKERS WORKWEAR Service 

  Genialumas slypi paprastume! Šios tamprios ir patogios kelnės su medvilne turi tik priekines ir galines kišenes, todėl yra daug laisvos vietos įmonės logotipui pateikti. Pasiūtos iš patvaraus, bet lygaus ir lengvai prižiūrimo audinio, kuris ilgai išlieka gražios išvaizdos. Kelnes galima valyti ir cheminiu būdu. 

  Šiuolaikinis dizainas, paliekantis daug vietos informacijai apie įmonę. Be to, priglundantis kirpimas užtikrina maksimalų judėjimo patogumą.

  Pasiūtos iš patvaraus, bet minkšto ir tampraus lengvai prižiūrimo audinio, kuris ilgai išlieka gražios išvaizdos. Medžiaga atitinka Oeko-tex 100 standartą, kuris reiškia, kad gaminiai yra patikrinti dėl tam tikrų kenksmingų medžiagų ir atitinka nustatytas normas. Todėl audinys nedirgina odos.

  Erdvios priekinės kišenės su raktų kilpele ir paslėptomis galinėmis kišenėmis suteikia daugiau patogumo.

  Nuo braižymo sauganti konstrukcija su dengtomis sagomis apsaugo nuo atsitiktinio pažeidimo.

  Priežiūra
  Galima skalbti mašina 70 °C temperatūros vandeniu, džiovinti 60 °C temperatūroje, lyginti žemoje temperatūroje (iki 110 °C). Galima valyti ir cheminiu būdu. Nebalinti.

  Medžiaga
  Patvarus, nešvarumus atstumiantis ir tamprus lengvai prižiūrimas audinys, atsparus pramoniniam skalbimui, ilgai išlaiko savo tamprumą, formą ir spalvas. 65% poliesteris, 35% medvilnė, 260 g/m2) 

  Dydžių lentelė, spausti čia