Prekių katalogas

Darbo kelnės be kelių apsaugos kišenių Flexiwork SNICKERS WORKWEAR

 • Darbo kelnės be kelių apsaugos kišenių Flexiwork SNICKERS WORKWEAR

  13223 su PVM

   Kaina fizinėse parduotuvėse gali skirtis

  Kaina fizinėse parduotuvėse gali skirtis
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Pristatymas
  Prekė yra sandėlyje, pristatymas 3-5 d.d.
 • Darbo kelnės be kelių apsaugos kišenių Flexiwork SNICKERS WORKWEAR 

  Be kišenių ties keliais

  Jei atlikdami darbo užduotis niekada nesiklaupiate ant kelių, jums nereikia nei kelių pagalvėlių, nei kišenių. Šios kelnės taip pat puikiai tinka dėvėti laisvalaikiu, žygiuose pėsčiomis, vasaros stovyklose, kieme ir kitur. Kelnės yra lengvesnės ir pralaidesnės orui, nes ant kelių nėra kišenių.

  4 kryptimis tamprus perdirbtas elastingas audinys

  Kelnės yra pasiūtos iš 4 kryptimis elastingo audinio, pagaminto iš perdirbto poliesterio ir elastano mišinio (8 %), kuris yra pralaidus orui ir elastingas 4 kryptimis. Ekologiškos kelnės užtikrina tikrą komfortą ir judėjimo laisvę.

  Patogus ir madingas siauro kirpimo modelis

  Siauro kirpimo kelnės gerai atrodo jas mūvint ir yra labai patogios, nes audinys yra elastingas. Judėjimo laisvę užtikrina iš anksto išlenktos klešnės, elastinga juosta tarp kojų ir elastingas įsiuvas nugaros dalyje.

  Funkcionalios detalės

  Kelnėms funkcionalumo suteikia daugybė apgalvotų detalių. Be jau minėtų funkcijų, verta pabrėžti patogias atviras galines kišenes ir patogias kišenes ties šlaunimis su daugybe funkcijų, įskaitant kišenę liniuotei, kišenę peiliui, du skyrius rašymo priemonėms, dvi kišenes su užtrauktukais ir paslėptą darbo pažymėjimo laikiklį.

  Be to, nugaros pusėje yra pakabinimo kilpa, o išorėje – plati diržo kilpa, kad diržas saugiai laikytųsi.

  Cordura@ sutvirtinimai

  Abi kišenės ties šlaunimis yra iš elastingos, bet tvirtos ir ilgaamžės Cordura® medžiagos. Kelnių viršutiniai kraštai taip pat yra sutvirtinti Cordura® elementais. Jie prailgina kelnių tarnavimo laiką ir naudojimo trukmę. 

  Dydžių lentelė, spausti čia