Prekių katalogas

Darbo kelnės AllroundWork Softshell SNICKERS WORKWEAR

 • Darbo kelnės AllroundWork Softshell SNICKERS WORKWEAR

  13095  su PVM

   Kaina fizinėse parduotuvėse gali skirtis

  Kaina fizinėse parduotuvėse gali skirtis
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Pristatymas
  Prekė yra sandėlyje, pristatymas 3-5 d.d.
 • Darbo kelnės AllroundWork Softshell SNICKERS WORKWEAR 

  Nepraleidžia vėjo ir vandens

  Pagrindinis darbo kelnių audinys – vėjo nepraleidžiantis, vandenį atstumiantis ir 4 kryptimis elastingas Softshell. Šios kelnės yra labai geras lauko drabužis darbui ir įvairiai laisvalaikio veiklai. Softshell audinys yra viršutinėje šlaunų dalyje, priekyje ir ilgoje nugaros dalyje.

  Patogios

  Dvi pagrindinės priežastys, dėl kurių šios kelnės labai patogiai priglunda, yra elastingos medžiagos ir meistriškas 3D kirpimas.

  Be elastingo Softshell audinio, kelnės turi 2 kryptimis tampraus Sorona® audinio įsiuvus šlaunų gale ir aplink klubus. Sorona® – nauja poliesterio formulė, kuri yra gerokai patvaresnė, minkštesnė odai, elastingesnė ir greitai nesusitepa. Be to, Sorona® audinio sudėtyje yra 35 % perdirbtų augalinių medžiagų.

  Kelių apsaugos kišenės, pasiūtos iš elastingos, tvirtos Cordura® medžiagos, suteikia daugiau komforto.

  Turėdama daugiau nei 50 metų patirties, Snickers Workwear puikiai moka meistriškai kirpti drabužius 3D formatu. Kelnėse yra daug dalių, o jų forma ir išdėstymas ant kelnių sukuria drabužį, atitinkantį kūno formas ir judesius Iš anksto suformuotos blauzdų dalys ir platus tarpkojis užtikrina puikią judėjimo laisvę.

  Nepaisant siauresnio kirpimo, šios kelnės yra patogios visose darbo pozicijose dėl elastingų audinių derinio ir kirpimo konstrukcijos.

  Funkcionalios

  Tam, kad kelnės būtų funkcionalesnės, jose yra daugybė sumaniai suprojektuota kišenių, kuriose galima nešiotis viską – nuo mažų varžtų iki sunkaus plaktuko. Erdvios Cordura® galinės kišenės ir patogios priekinės kišenės, Cordura® šlaunų kišenės su įvairiais skyriais, įskaitant ilgą kišenę colinei arba kitokiai liniuotei ir dalį peiliui prisegti.

  Patvarios elastingos Cordura® kelių apsaugos kišenės gali būti dviejų prisiūtos skirtingame aukštyje. Viršuje paspaudimu tvirtai užsegami užvartai nepraleidžia į kitenes purvo ir šiukšlių.

  Įrankių laikikliai ties klubais su tvirtomis lipniomis užsegimo juostomis, platesnė diržo kišenė nugaroje, pakabinama kišenė, paslėptas įrankių laikiklis – tai tik kelios savybės, apibūdinančios patogumą naudotojui.

  Patvarios

  Žinodami, kurios darbo kelnių dalys yra labiausiai veikiamos trinties ir greičiausiai nusidėvi, užtikriname drabužio ilgaamžiškumą. Darbo kelnės yra pasiūtos iš tvirtos, dilimui atsparios Cordura® medžiagos: nugaros kišenės, šlaunų kišenės, įrankių laikikliai ant diržo, kelių kišenės ir klešnių galai.

  Vėjui ir vandeniui atsparūs Softshell ir Sorona® audiniai taip pat yra labai patvarūs, turi daug sutvirtinančių siūlių.

  Kiekvienas dėvėtojas gali prisidėti prie ilgesnio darbinių kelnių tarnavimo laiko pasirinkdamas tinkamą dydį ir reguliariai jas skalbdamas. Per mažo dydžio kelnių sutvirtinimai ir diržai atsiduria netinkamose kūno vietose, todėl kelnės greičiau susidėvi. Kita vertus, vienu dydžiu per didelių kelnių dalis tenka sutraukti, todėl tampa mažiau patogu jas dėvėti. Rekomenduojame pasikonsultuoti su pardavimo konsultantu ir pasitikėti jo ilgamete patirtimi.

  Darbo kelnes svarbu reguliariai skalbti. Aktyviai judant ir prakaituojant audinyje kaupiasi druskos kristalai, todėl audinys greičiau susidėvi. Kasdien dėvintys darbines kelnes žmonės dažnai vienu metu turi dvi jų poras: kai skalbia vienas, dėvi kitas. Taip užtikrinamas ilgas abiejų kelnių porų tarnavimo laikas. Kelnės džiūsta greitai, todėl, esant geroms džiovinimo sąlygoms, vakare išskalbtas kelnes galite užsimauti jau ryte.

  Gražaus dizaino

  Pasimatuokite kelnes – jos atrodo puikiai ir tinka bet kuriam dėvėtojui. Nors kelnės yra skirtos darbui, jos taip pat puikiai tinka laisvalaikiui, jei dažnai būnate gamtoje, keliaujate pėsčiomis, medžiojate ar žvejojate. Funkcionalios ir patogios kelnės padeda smagiau leisti laisvalaikį. 

  Dydžių lentelė, spausti čia