Prekių katalogas

Darbo įrankių liemenė, klasė 1 SNICKERS WORKWEAR AllroundWork Hi-Vis

 • Darbo įrankių liemenė, klasė 1 SNICKERS WORKWEAR AllroundWork Hi-Vis

  15035  su PVM

   Kaina fizinėse parduotuvėse gali skirtis

  Kaina fizinėse parduotuvėse gali skirtis
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Pristatymas
  Prekė yra sandėlyje, pristatymas 3-5 d.d.
 • Darbo įrankių liemenė, klasė 1 SNICKERS WORKWEAR AllroundWork Hi-Vis 

  Dirbant su šia liemene, svarbiausi darbo įrankiai bus visada po ranka, kai tik jų prireiks. Gerai matoma, ergonomiška ir patogi liemenė veikia kuprinės principu, plati pečių dalis suteikia patogumo, o reguliuojamas juosmuo nuima krūvį nuo pečių. Cordura® sustiprinimai reikiamose vietose suteikia patvarumo, o ryški spalva ir karštai įspausti atšvaitai – gero matomumo. 

  Universali Hi-Vis darbo liemenė užtikrina sklandų darbo procesą, nes viskas, ko reikia, visada šalia. Patobulinta liemenė leidžia kūnui geriau vėdintis, o kibios pečių diržų sagtys padeda lengvai reguliuoti liemenės aukštį.

  Kai darbuotojas paima nuo kabyklos darbo liemenę, ji gali sverti net iki 10 kg, todėl ją turi būti lengva apsivilkti, net ant kelių drabužių sluoksnių. Dėl to šio modelio priekinė dalis turi tarpinį sluoksnį, kuris leidžia liemenę lengvai paplatinti ir apsivilkti ją net ant storesnės striukės.

  Išmaniai ir funkcionaliai išdėstytos kišenės leidžia lengvai ir patogiai pasiekti įrankius. Liemenė turi Cordura® kišenes krūtinės srityje, tarp jų ir mobiliojo telefono kišenę su įdėklu. Taip pat yra peilio laikiklis, darbo pažymėjimo laikiklis, vinių ir darbo įrankių kišenės bei kabančios darbo įrankių kišenės su Cordura® 500 sustiprinimais.

  Medžiaga
  Dobby: 85% poliesteris, 15% medvilnė, 270 g/m². 100 % Cordura® poliamidiniai sustiprinimai; 205 g/m². 

  Dydžių lentelė, spausti čia