Prekių katalogas

Darbo sandalai Adamant Alegro S1P ESD, žali

 • Darbo sandalai Adamant Alegro S1P ESD, žali

  3783  su PVM

   Kaina fizinėse parduotuvėse gali skirtis

  Kaina fizinėse parduotuvėse gali skirtis
  Į krepšelį 
  Gamintojas
 •  

  Darbo batai Adamant Alegro S1P ESD, žali  

    Z-Style CZ čekų gamintojo darbo avalynė išsiskiria kokybe ir komfortu. Z-Style CZ tęsia žymių čekų avalynės gamintojų Zlin avalynės tradicijas ir specializuojasi kuriant ir platinant darbo ir saugos avalynės nuosavų prekių ženklų BENNON ir ADAMANT kolekcijas, kurios, atsižvelgiant į kokybę ir asortimentą, atspindi esamą darbo saugos ir avalynės rinkos situaciją Čekijoje.

  BATVIRŠIS: Itin tvirta skelta jaučio oda, kombinuota su tvirtu nailono audiniu. 

  PAMUŠALAS: Oro ir drėgmės cirkuliaciją užtikrinantis sintetinis porėtas pamušalas, išgarinantis drėgmę ir mažinantis kojų prakaitavimą.

  PIRŠTŲ APSAUGA: Apsauginė metalinė noselė.

  PADO APSAUGA: Klasikinis metalinis pado intarpas.

  VIDPADIS: Porėtas anatomiškas išimamas vidpadis iš minkšto ir lankstaus poliuretano, padengtas tekstilės sluoksniu, užtikrina pėdos ventiliaciją.

  VIRŠUTINIS PADO SLUOKSNIS: Minkštas ir lankstus poliuretano sluoksnis (PU) ir specialios technologijos lemia pado lengvumą ir lankstumą.

  APATINIS PADO SLUOKSNIS: Atsparus dilimui itin tankus poliuretano sluoksnis. Padas atsparus naftos produktams (tepalams, aliejams ir t.t.). Atsparus slydimui SRC. PU/PU ESD

  Tinka naudoti ESD aplinkoje - apsauga nuo elektrostatinės iškrovos. ESD ( elektrostatinės iškrovos) komponentai ant batų išleidžia bate susidarančius elektrostatinius krūvius. Jie pirmiausiai apsaugo elektrostatiniam krūviui jautrius komponentus jautriose darbo srityse.

  PLOTIS: Komfortiškas praplatintas 11 dydžio bato plotis pagal ergonominius Mondopoint reikalavimus.

  KITA: 

  Paminkštinta apyčiurnio sritis.

  Papildomai sutvirtinta batų pirštų sritis, apsauganti nuo mechaninių pažeidimų.                                             

  Dydžių lentelė, spausti čia