Prekių katalogas

Darbinės kelnės su kabančiomis kišenėmis AllroundWork Hi-Vis SNICKERS WORKWEAR, klasė 2, geltona

 • Darbinės kelnės su kabančiomis kišenėmis AllroundWork Hi-Vis SNICKERS WORKWEAR, klasė 2, geltona

  14841  su PVM

   Kaina fizinėse parduotuvėse gali skirtis

  Kaina fizinėse parduotuvėse gali skirtis
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Pristatymas
  Prekė yra sandėlyje, pristatymas 3-5 d.d.
 • Darbinės kelnės su kabančiomis kišenėmis AllroundWork Hi-Vis SNICKERS WORKWEAR, klasė 2 

  Šios naujos kartos darbinės kelnės yra patogios, patvarios ir funkcionalios. Darbinės kelnės su išmania integruota saugumo sistema, tampriu tarpkojo įsiuvu, išlenktomis klešnėmis ir labai gera kelių apsaugos sistema tinka tiems, kieno darbas gana judrus ir keliami aukštesni reikalavimai patvarumui. Daug patogiai išdėstytų kišenių ir kabančios kišenės leidžia nešiotis viską, ko reikia. 

  Šiuolaikinio kirpimo, labai gerai priglundančios ir patvarios Hi-Vis darbinės kelnės su išlenktomis klešnėmis ir kitais 3D kirpimais prisitaiko prie natūralaus kūno judėjimo. Daugiau patogumo suteikia įsiuvas iš tamprios ir tvirtos medžiagos.

  Paslėptas elastingas tinklinis audinys kelių srityje gerina oro laidumą ir saugo nuo per didelio prakaitavimo.

  Patobulinta Knee Guard Pro kelių apsaugos sistema ir papildomi praplatinimai padeda išsaugoti kelių apsaugas reikiamoje vietoje. Taigi šios kelnės ne tik patogios ir patvarios, bet ir suteikia labai gerą apsaugą.

  Patogi kišenių sistema leidžia lengvai pasiekti viską, ką nešiojatės: pakabinamos kišenės, skyrelis su užtrauktuku, slapta kišenėlė, peilio laikiklis, mobiliojo telefono kišenė ir nuimamas tapatybės kortelės laikiklis.

  Ryški spalva ir karštuoju būdu įspausti atšvaitai leidžia jus gerai matyti tiek šviesoje, tiek tamsoje.

  Medžiaga
  Pagrindinis audinys: Dobby – 85 % poliesteris, 15 % medvilnė; 260 g/m². 100 % poliamidiniai Cordura® sustiprinimai, 205 g/m². 

  Dydžių lentelė, spausti čia