Prekių katalogas

Darbinės kelnės iš tampraus audinio, su kabančiomis kišenėmis SNICKERS WORKWEAR AllroundWork, raudonos

 • Darbinės kelnės iš tampraus audinio, su kabančiomis kišenėmis SNICKERS WORKWEAR AllroundWork, raudonos

  12513  su PVM

   Kaina fizinėse parduotuvėse gali skirtis

  Kaina fizinėse parduotuvėse gali skirtis
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Pristatymas
  Prekė yra sandėlyje, pristatymas 3-5 d.d.
 • Darbinės kelnės iš tampraus audinio, su kabančiomis kišenėmis SNICKERS WORKWEAR AllroundWork, raudonos 

  Darbo drabužiai jau tinka ir gatvei – lakoniško dizaino darbinės kelnės, pagamintos gatvės drabužių stiliumi. Darbinės kelnės iš tampraus audinio su siauresniais išlenktais klešnių galais. Kelių dalis iš dviem kryptimis išsitempiančio Cordura audinio ir galinė dalis iš keturiomis kryptimis išsitempiančio audinio leidžia lengviau judėti ir suteikia patogumo. Daug išradingų ir praktiškų kišenių, jose galima nešiotis viską, ko tik reikia.

  Snickers Workwear būdingas dėmesys detalėms šių kelnių nešiotojui užtikrina tikrą judėjimo laisvę. Tamprus audinys tose vietose, kurios turi prisitaikyti prie kūno, ir tvirtas Cordura audinys ten, kur reikalingas geras atsparumas trynimui, suteikia ne tik patogumo, bet ir atsparumo.

  Funkcionali išradingai išdėstytų kišenių sistema (kabančios kišenės, lengvai pasiekiama liniuotės kišenė, peilio laikiklis) leidžia patogiai nešiotis reikalingus daiktus. Dar yra darbo įrankių laikikliai su spaustukais, kilpos raktams pasikabinti ir tradicinė kortelės kišenėlė.

  KneeGuard Pro su naujoviškomis išplečiamomis klostėmis laiko kelių apsaugas optimalioje padėtyje. Taip užtikrinamas saugumas, patogumas keliams dirbant ir patvarumas.

  Kelnes galima skalbti mašina, 40 °C temperatūroje.

  Medžiagos
  Dviem kryptimis išsitempiantį tvilą sudaro 47 % medvilnės, 31 % poliesterio ir 22 % elastano. Keturiomis kryptimis išsitempiantį audinį sudaro 91,5 % poliamido ir 8,5 % elastano. Sutvirtinimai iš Cordura audinio – 100 % poliesterio, papildomai naudojamas 100 % Cordura® poliamidas.

  Dydžių lentelė, spausti čia