Prekių katalogas

Apsauginiai batai SOLID GEAR Reckon BOA® S3 SRC HRO ESD

 • Apsauginiai batai SOLID GEAR Reckon BOA® S3 SRC HRO ESD

  18915  su PVM

   Kaina fizinėse parduotuvėse gali skirtis

  Kaina fizinėse parduotuvėse gali skirtis
  Į krepšelį 
  Pristatymas
  Prekė yra sandėlyje, pristatymas 3-5 d.d.
 • Apsauginiai batai SOLID GEAR Reckon BOA® S3 SRC HRO ESD 

  Solid Gear Reckoni ilguose apsauginiuose batuose yra sujungtas puikus laidumas orui ir malonus minkštumas. Tai užtikrina iš orui laidaus sustiprinto TPU mikropluošto viršus ir puikus smūgius sugeriantis PU vidpadis. Stilingi ir lengvi apsauginiai batai yra labai panašūs į ilgus sportinius batelius, taip pat ir dėl jų patogumo avėti. 

  Bato guminio pado sudėtis ir raštas užtikrina labai gerą sukibimą su paviršiumi, padas yra atsparus aliejui ir karščiui (HRO). Apsaugines bato savybes užtikrina detalės be metalo: saugi nosytė pagaminta iš stiklo pluošto, o apsauga nuo vinių - iš kompozicinės medžiagos. Mikropluošto viršutinė dalis atstumia vandenį ir yra labai laidi orui, patogiai minkštas vidpadis pagamintas iš ypač gerai kvėpuojančio PU putplasčio, viršutinis bato paviršius pagamintas iš drėgmę nukreipiančios medžiagos.

  Šie patogūs ilgio apsauginiai batai yra su BOA® užsegimo mechanizmu, kuris palaiko koją ties kulkšnimi. Nauja BOA® užsegimo sistema yra patogi ir saugi naudoti. Nebėra neužrištų avalynės raištelių, kurie galėtų kur nors užstrigti. Batų apsiavimas ir nusiėmimas yra žymiai paprastesnis nei buvo iki šiol. BOA® - tai tvirta, patikima ir gerai veikianti sistema: pakelkite ratuką ir raišteliai atsilaisvins. Apsiaukite batą, įspauskite ratuką ir tol, kol batas bus tvirtai užfiksuotas. BOA® užtikrina batų stabilumą ir patogų naudojimą visai dienai. Mechanizmo privalumas yr ir patogus raištelių užveržimas ir geras atsparumas.

  ESD sertifikatas atitinka standartą: BS EN IEC 61340-4-3:2018.
  Saugumo standartas: EN ISO 20345:2011