Prekių katalogas

Apsauginė avalynė SOLID GEAR Haze Moon S1P

 • Apsauginė avalynė SOLID GEAR Haze Moon S1P

  23280  su PVM

   Kaina fizinėse parduotuvėse gali skirtis

  Kaina fizinėse parduotuvėse gali skirtis
  Į krepšelį 
  Pristatymas
  Prekė yra sandėlyje, pristatymas 3-5 d.d.
 • Apsauginė avalynė SOLID GEAR Haze Moon S1P 

  Apsauginiai batai dar niekada nebuvo tokie panašūs į sportinius batus!

  Naujoviški lengvi ir itin laidūs orui apsauginiai batai su StarKnit tekstiliniu viršumi turi dukart tankesnį EVA tarpinį padą, kuris suteikia gerokai daugiau patogumo.

  Apsauginė batų nosis iš stiklo pluošto ir nepraduriamas padas iš lengvos ir plonos kompozitinės medžiagos puikiai saugo kojas. 

  Ar jums patinka į darbą eiti su sportbačiais? Dabar tai jau įmanoma, nes Solid Gear apsauginiai batai atrodo ir yra tokie pat patogūs, lankstūs ir lengvi, kaip ir sportbačiai.

  Jie lengvi, labai laidūs orui, lankstūs, stilingi, tačiau saugo nuo dūrių ir ant pirštų galinčių užkristi daiktų.

  Viršutinė dalis iš tekstilės be siūlių yra laidi orui, gerai priglunda prie kojos, dukart tankesnis EVA tarpinis padas minkština žingsnius, o neslystantis ir alyvai atsparus guminis padas saugo nuo paslydimo.

  Nauja BOA® užsegimo sistema yra patogi ir saugi naudoti. Nebėra neužrištų avalynės raištelių, kurie galėtų kur nors užkliūti, o batų apsiavimas ir nusiėmimas yra žymiai paprastesnis nei buvo iki šiol. BOA® - tai tvirta, patikima ir gerai veikianti sistema: pakelkite ratuką ir trosas atsilaisvins. Apsiaukite batą, įspauskite ratuką ir sukite jį į kojos išorinę pusę tol, kol batas bus tvirtai užfiksuotas. Batai išliks tvirtai ant kojos visą dieną, nes BOA® neatsiriš ir neatsilaisvins. BOA® privalumas - tolygus užveržimas ir puikus atsparumas (plieninis trosas nelūžta). Boa greito tvirtinimo sistemai suteikiama garantija visam batų naudojimo laikui!

  Apsauginė nosis iš stiklo pluošto lengva ir plona, tačiau puikiai saugo pirštus. Stiklo pluoštas be metalo nesugeria nei karščio, nei šalčio.

  Kompozitinis nepraduriamas padas saugo kojas nuo vinių ir kitų aštrių objektų. Kompozitinis padas iš techninio pluošto yra plonas ir lengvas, tačiau labai tvirtas.